Eng
המלצות טיולים
סנן לפי:
מעין חממה למירון

מסלול שמתחיל בשרידים של חאן עתיק, הליכה לאורך שביל ישראל והכל בתוך הפריחה והחורש של המירון! המלצה של מרכז סיור ולימוד אורות הגליל.

לפרטים >>
אל נחל אילן

בצמוד לכביש ירושלים-תל אביב מסתתר נחל אילן, נחל אכזב אך מדהים בנופיו ובפריחתו. נגיע אל חורבת "עלקת" הקסומה ונעלה לעבר רכס משלטים הצופה אל כביש 1 ונהנה מהפריחה המקסימה של הרי ירושלים. המלצה של בית ספר שדה שער הגיא.

לפרטים >>
חוף הבונים-חוף דור

מסלול של ים, צדפים, חולות, מערה קסומה והר הכרמל המשקיף מעל, וכמובן שהכל עם יופי הפריחה שעוטף את ארצנו. מסלול משפחתי בהמלצת מרים שוורץ, בת שירות במרכז סיור ולימוד בשבילנו

לפרטים >>
נחל ימין-חתירה

מסלול דרומי בנחלי המדבר המדהימים והמרשימים, מסלול של מדבר, שקט, סיפורים היסטורים מרתקים וגבי מים מרעננים. המלצת מסלול של מדרשת "ביחד" ירוחם.

לפרטים >>
נחל תבור

מסלול עם הנוף הנפלא של התבור, רמות בזלת יפהיפיות, מעיינות ועץ הדקל הכי גדול בארץ! נחל תבור יגרום לכם להרגיש שאתם מטיילים בבולגריה. המלצת מסלול של תהילה מזרחי, בת שירות במרכז סיור ולימוד אורות הגליל.

לפרטים >>
בורות ובארות

מסלול בורות ןבארות בשפלת יהודה, מסלול של פריחה, גתות ובורות מים עתיקים, שביל ישראל וסיפור תנכ"י אחד שכולנו גדלנו עליו! המלצת מסלול של אביעד דמביץ, רכז הדרכה בבית ספר שדה שער הגיא.

לפרטים >>
הגשרים התלויים בנשר

המלצה של מעיין ארד, רכז הדרכה במדרשת הגליל המערבי -עכו, נגיע לנחל קטיע ולאחת האטרקציות השוות שיש לאזור להציע לנו! מסלול קסום בנחל, פריחה מדהימה ומעל הכל הגשרים התלויים של נשר! ניתן לחצות את הגשרים ולראות את כל יופיו של הנחל נפרס מתחתינו..!

לפרטים >>
נחל סער

בין הגולן הבזלתי לחרמון הלבן, מתחתר לו נחל סער, שבימי החורף משופע בשלל מפלים ובריכות. המסלול, שעובר בין מפל רסיסים למפל סער, מרהיב ביופיו, אינו קשה ומתאים לכל המשפחה. טיול רגוע בנחל סוער! המלצת מסלול של חן כהן, בת שירות מדרשת הגולן בחיספין.

לפרטים >>
אל בקעת ארבל

אל בקעת ארבל, מסלול נפלא בין הרים מרשימים, נחל זורם היסטוריה מסקרנת וכמובן בעונה הזו-המון פריחה. מסלול שמריחים בו גאולה ותקווה! המלצת מסלול של תהילה מזרחי, בת שירות במרכז סיור ולימוד אורות הגליל.

לפרטים >>
שביל החורש-שתולה

מסלול של אומנות, ציורים מדהימים של אומנים מכל העולם על גדר המערכת, חורש מקסים, והשיא-ההוטה הכי עמוקה בארץ! רגע, מה זה בכלל הוטה?!! בשביל זה תצטרכו להיכנס אל המלצת המסלול של ניצן שחר, בת שירות במרכז סיור ולימוד אורות הגליל. חג עצמאות שמח!

לפרטים >>
נחל קנה בשומרון

נחל קנה הוא אחד המסלולים הקלאסים בשומרון - מסלול נפלא שמשלב טבע, נופים מרהיבים, סיפורי תנ"ך ומעיינות מים מהנים. המלצת מסלול של רויטל יגודה, בת שירות מרכז סיור ולימוד שומרון.

לפרטים >>
נחל שילה

חלקו המזרחי של נחל שילה הוא נחל אכזב שיוצר מסלול משפחות קליל עם פינות ישיבה יפות ונוחות, מעיין מותאם לגדולים ולקטנים, ואיך אפשר שלא? מלא בסיפורי התנ"ך שסובבים אותו, המלצת המסלול של רעות צור, בת שירות במרכז סיור ולימוד שומרון.

לפרטים >>
הר אדר ויד אסא

סיור רכוב בעקבות חטיבת הראל במלחמת ששת הימים ומלחמת העצמאות. שני אתרים שהתנהלו בהן קרבות קשים בדרכה של חטיבת הראל לשחרור ירושלים, המלצת מסלול של אביעד דמביץ, רכז הדרכה בבית ספר שדה שער הגיא. יום ירושלים שמח!

לפרטים >>
בעקבות הקו העירוני בירושלים

מסלול עירוני לאורך טיילת ארמון הנציב ושכונת אבו טור בעקבות החטיבה הירושלמית במלחמת ששת הימים וסיפורי העיר המחלוקת בין שתי המלחמות לאורך 19 השנים. המלצת מסלול של מאיר דנא-פיקאר, מורה דרך ורכז במדרשת חברון.

לפרטים >>
המרפסת של המדינה

ימי השישי מתארכים מרגע לרגע ולכם כבר נמאס לשבת בבית? בואו לבקר באתר מרשים שנמצא ממש מתחת לאף שלנו בתוך הישוב פדואל שבמערב השומרון.  המלצת מסלול של טליה וייספיש, בת שירות במרכז סיור ולימוד שומרון. 

לפרטים >>
הר יואש-הרי אילת

לכבוד סיום הלימודים נרד דרומה אל עיר הקיץ הניצחית! "בואי נימלט מן האספלט..בואי לאילת, לאילת!" אילת יכולה להציע לנו לא רק בתי מלון, טיילת וים משגע אלא כמו שממליצה תמה צחור, בת שירות באל ארצי הרים נפלאים וזריחות ושקיעות מהפנטות-מהר יואש!

לפרטים >>
גבעת התנ"ך-ירושלים

מסלול עירוני בירושלים הקסומה שמשלב תנ"ך, היסטוריה, טבע, ובעיקר המון יופי. בין מתחם התחנה לגיא בן הינום ועיר דוד מסתתרים דברים שלא האמנתם שתראו! המלצת מסלול של דוד רודמן, מנהל הדרכה בעיר דוד.

לפרטים >>
דרך בורמה

נצעד בדרך ההיסטורית שפעלה מספר חודשים מועט במלחמת העצמאות, ועקפה את "פקק לטרון" שמנע מעבר על הדרך הראשית. הליכה נוחה על השביל, בינות שטחי החקלאות, וסיפורי מרתקים על הימים של טרם קום המדינה. המלצת מסלול של גבי סרור רכז ההדרכה במדרשת הדרום.

לפרטים >>
שביל גולן, מקטע 4

מבאב אל הווא - שער הרוחות - ועד אנדרטת פלס"ר 7 מצפון לקיבוץ אלרום, נקבל הצצה לחיים הגולניים מלפני 5000 שנה, ולחיי התושבים בכפר עתיק שפעל החל מהתקופה הרומית, נחרב מספר פעמים אך נבנה שוב ושוב. המלצת טיול של שירה אברמוביץ', בת שירות קשת יהונתן

לפרטים >>
אל נחל קדש

שביל ישראל, ירוק בעיניים (אפילו בקיץ!) יתדות מגניבות וסיפורו של אחד מהקרבות המרגשים ביותר של מלחמת העצמאות - נחל קדש. המלצת מסלול של תהילה מזרחי, בת שירות במרכז סיור ולימוד גליל.

לפרטים >>
סיור למזכרת... (בתיה)

טיול עירוני נינוח בין בתים היסטוריים, באווירה של המאה ה-19, במושבה ההיסטורית שהוקמה ביוזמת הרב מוהליבר והברון רוטשילד. המלצת מסלול של אירית פרקוביץ', רכזת הדרכה "ציוני דרך", מזכרת בתיה.

לפרטים >>
אל המעיין – בגולן

עולים לגולן בקיץ הקרוב?! מרכז סיור ולימוד קשת יהונתן עשה לכם סדר, ומגיש לכם את רשימת המעיינות המומלצים (והחינמיים) ברמת הגולן.

לפרטים >>
נחל חוורים בנגב

טיול נינוח בליל ירח מלא, כשסלעי הנחל העשויים מחוואר לבן נראים כמו מראה ענקית שמחזירה את אור הירח. ירידה קלה יחסית בקניון יפה שבו חבויות פינות נסתרות, תצפיות נוף שובות לב ומשחקי אור וצל יפים. המלצה של גבי סרור, רכז מדרשת הדרום.

לפרטים >>
סיור רגלי בפקיעין

מהמערה הקדומה שבה הסתתרו רבי שמעון בר יוחאי ובנו אלעזר בזמן שבארץ שלטו הרומאים, דרך יהדות הגליל בתקופות הקדומות ועד לימינו אנו ולעם ישראל המתחדש בגליל. המלצת מסלול של דורין סגל ומעין ארד ממרכז סיור ולימוד גליל

לפרטים >>
בעומק מערת עלמה

טיול קריר בסוף הקיץ, אל המערה העמוקה ביותר בישראל, מתחת לאדמת רמת עלמה, ואחריה טבילה במעיין עין עלווה. אם תרצו אפשר גם לטעום ייו ושוקולד ביקב דלתון וביקב רימון הסמוכים. המלצה של תמר בן חמו, מדריכת טיולים מרכז סיור ולימוד אורות הגליל

לפרטים >>
שביל המעיינות

המלצת מסלול רטובה וקרירה, המתאימה לכל המשפחה ולכל עונה. על שביל ישראל עובר מסלול בתוך החורש המשובץ במעיינות נקבה. המלצת מסלול של שחר ריינזילבר, בת שירות בבית ספר שדה שער הגיא

לפרטים >>

צרו איתנו קשר

לקבלת עדכונים ויצירת קשר השאירו פרטים טלפון: 08-6630030 | כתובת: רח' המלאכה 9, בית כסלו, אזור תעשיה צפוני, לוד