מרכז סיור ולימוד בקעת הירדן

סיור ולימוד בקעת הירדן

מרכז סיור ולימוד בקעת הירדן, הפועל ביישוב שדמות מחולה שבבקעת הירדן, עוסק בתכנון, ביצירה ובליווי של תוכניות חינוך והעשרה העוסקות בנופיה ובקורותיה של בקעת הירדן, מהעת העתיקה ועד לעשרות השנים האחרונות.

נופי החי והצומח ,ההתיישבות והפעילות האנושית לתקופותיה, מעמדה הבינלאומי של בקעת הירדן במאות השנים האחרונות, ועוד. במסגרת זו עוסק המרכז בהדרכת טיולים ובתכנון כנסים, ימי עיון, השתלמויות וימי כיף והעשרה בבקעת הירדן ובסביבתה, לקבוצות של תלמידים, מורים, מדריכים, ושוחרי דעת מכל רחבי הארץ. המרכז מבקש להביא את סיפורה ואת נופיה הייחודיים של בקעת הירדן אל לב התודעה ההיסטורית והציבורית גם יחד, ולהוות כתובת ובית למטיילים הרבים העוברים בבקעת הירדן, ולקהלים השונים ומגוונים המבקשים לעסוק בדמותה. וכן מבקש המרכז לסייע בתיעוד ובשימור של מגוון האתרים ההיסטוריים והנופיים הייחודיים הפזורים במרחבי הבקעה,

המרכז רואה בטיול בשבילי הבקעה ובנופיה חוויה חינוכית, מעשירה ומהנה גם יחד, ומאמין כי בכוחו של ביקור בשטח להעמיק בקרב המטיילים את ערכי אהבת הארץ, העם והאדם. אנו מציעים טיולים ופעילויות נוספות לכל סוגי האוכלוסיות, ושמחים להיות הראשונים לדווח על עדכונים וחידושים שונים מן הנעשה בשטח עצמו.

במרכז פועל צוות הדרכה של מדריכת ב"ש מחכים לכם בשבילי הבקעה ובנופיה -צוות מרכז סיור ולימוד בקעת הירדן.

 

יצירת קשר עם מרכז סיור ולימוד בקעת הירדן

דילוג לתוכן