הצהרת נגישות

עמותת "אשכולות" נוקטת במירב המאמצים ומשקיעה משאבים על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.
בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות משרדינו

המלאכה 7, לוד.
קבלת קהל: מונגש
כניסה: מונגש
מעלית: יש
חניית נכים: אין, בהתאם לחנייה העירונית בלוד
נגישות לבניין: יש
שירותי נכים: אין

שירות לקוחות נגיש:
מוקד טלפוני: 08-6630030
הודעות טקסט או ווצאפ: 053-4683128
לשליחת אימייל: eshkolot@eshkolot.org

הנגשת אתר האינטרנט

"אשכולות" מאמין שלכל אדם הזכות לשוויון הזדמנויות ברחבי האינטרנט. לשם כך, אנו פועלים למען זכות זו, ומשקיעים מאמצים ומשאבים רבים על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו ואת התכנים שאנו מייצרים. האתר הותאם על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ולתקן W3Cs Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.

דגשים

באתר ניתן למצוא כפתור "נגישות" להפעלת תוסף המקל על השימוש. מיקום הכפתור הינו בצידו השמאלי-עליון של האתר. להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר והאפשרויות הקיימות בו:

  • הגדלת התצוגה האתר
  • צביעת האתר לגווני אפור
  • יצירת מצב נגטיב (צבעים הפוכים)
  • הגדלת סמן העכבר
  • הדגשת הקישורים

ניווט באתר יכול להיעשות באמצעות המקלדת ללא שימוש בעכבר. האתר תומך במערכות הפעלה הבאות: ווינדוס 7 ומעלה, אנדרואיד 6 ומעלה, IOS 10 ומעלה ובדפדפנים נפוצים.

יצירת קשר

יש לציין שלמרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו. אנו פועלים על מנת לשפר את נגישות האתר מתוך מחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה. אם נתקלתם בבעיית נגישות, נשמח אם תיידעו אותנו על מנת שנוכל לטפל. לפניות ניתן לשלוח מייל לכתובת eshkolot@eshkolot.org

הצעות בנושאי נגישות: שלומית יוליס, מנהלת המטה: 08-6630030

דילוג לתוכן